Monika Žukė


Esu įsitikinusi, jog santykis tarp psichoterapeuto ir kliento yra vienas svarbiausių gydančių veiksnių. Jis leidžia pasitikėti specialistu, atskleisti ir saugioje aplinkoje nagrinėti savo išgyvenimus. Ryšys visuomet mezgasi tarp dviejų žmonių, tad svarbu atrasti sau artimą psichoterapeutą.

Mano kelias į psichologiją prasidėjo nuo muzikos, kurios studijos padėjo pamatyti įvairius pasaulio ir savęs atspalvius. Vėliau susidomėjau klinikine psichologija ir galiausiai psichodinamine psichoterapija, kuri pagrįsta psichoanalitine teorija, suteikiančia pagrindą plačiausiai suvokti žmogaus vidinį pasaulį.

Visada mėgau gilintis į mane žavinčius dalykus – patirties įvairovę, vedančią prie skirtingų įsitikinimų, asmenybės formavimąsi, šviesiausias ir tamsiausias žmogaus puses, jo pokytį santykyje su kitu. Psichoterapiniame darbe pirmiausia esu orientuota į pažinimą ir kliento supažindinimą su juo pačiu. Manau, kad problema ar konkretus elgesys pirmiausia turi būti suprasti ir tik tada sprendžiami ar keičiami.

Atstovauju profesiją, vis skatinančią geriau pažinti save ir kitus. Asmeninės patirties ir darbo su klientais metu įsitikinau, kad visi turime stipresnius ar silpnesnius, aiškesnius ar kiek užsislėpusius poreikius būti suprastais, priimtais, mylimais, taip pat siekti savo tikslų, atrasti savo vietą pasaulyje ir jame įsitvirtinti. Matau, kad kančia dažniausiai būna susijusi su negalėjimu šių poreikių patenkinti.

Išsilavinimas

2013 – 2019: Vilniaus universitetas – Individualios psichodinaminės psichoterapijos studijos.

2013 – 2015: Vilniaus universitetas – Klinikinės psichologijos magistro laipsnis.

2009 – 2013: Vilniaus universitetas – Psichologijos bakalauro laipsnis.

Profesinė veikla

2014 – dabar: Privati psichoterapijos praktika.

2017 – 2020: VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras. Krizių intervencijos skyrius (pareigos: medicinos psichologė).

2016 – 2017: VšĮ Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centras (pareigos: medicinos psichologė).

2014 – 2018: VšĮ Krizių įveikimo centras (pareigos: budinti psichologė).

2014 – 2015: VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras. Psichoterapinis dienos stacionaras (veikla: profesinė praktika).

2013 – 2015: VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras. Psichosocialinės reabilitacijos skyrius (veikla: streso valdymo užsiėmimų vedimas).

Monika Žukė

Galite skambinti  
  
8 685 06360

arba rašyti el. paštu  
  
monikagerd@gmail.com